Hallituksen ja luottamusmiesten yhteystiedot

YLÖJÄRVEN JHL RY 270

HALLITUKSEN JÄSENTEN JA LUOTTAMUSMIESTEN YHTEYSTIEDOT 2022:

Ylöjärven JHL 270, sähköposti:    johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

JHL 270 kotisivut:                        http://jhl270.jhlyhdistys.fi

Julkisten ja hyvinvointialojen liitto JHL:   www.jhl.fi

 

  Luottamusmiehet

 Johanna Talasmäki

Pääluottamusmies

050-5347973

 

 

   johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

 

 

Heidi Nieminen

Siivoojien ja

laitosapulaisten ltm

Varapääluottamusmies

 

045-1344032

heidi.nieminen@ylojarvi.fi

heidi.nieminen@gmail.com

Laura Kovanen

Siivoojien ja

laitosapulaisten varaltm

045-8469288

laura-kaisa.kovanen@ylojarvi.fi

laurakkovanen@gmail.com

Elisa Niemelä   

Ylöjärven srk ltm

 

työ: 044-7868092

044-5298133

 

elisa.h.niemela@evl.fi

Anne Alhgren

Koulunkäynninohjaajien ltm

044-4309228

anne.alhgren@ylojarvi.fi

 

 

 

Lauri Hiltunen

Ylöjärven Vesi Oy ltm

040-5186128

lauri.hiltunen@ylojarvi.fi

Liisa Tiikkaja

Varhaiskasvatuksen ja

perhepäivähoidon ltm

työ 041-7306208

 

040-

7247585

 

liisa.tiikkaja@ylojarvi.fi

liisa.tiikkaja@kolumbus.fi

Johanna Talasmäki

Ruokapalvelun ltm

 

050-5347973

 

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Johanna Talasmäki

Tunti- ja teknisen palvelun ltm

050-5347973

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

 

 

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet

 

 

 

 

Järvinen Kaija

puheenjohtaja

050-9129045

työ: 040-1331419

 

jarvinen.kaijak@gmail.com

(kaija.jarvinen@ylojarvi.fi)

 

Ahlgren Anne

hallituksen jäsen

044-4309228

anne.alhgren@ylojarvi.fi

Corell Sari

hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja

040-5653666

sari.corell@gmail.com

 

    

Kovanen Laura

hallituksen jäsen

045-8469288

laura-kaisa.kovanen@ylojarvi.fi

laurakkovanen@gmail.com

Lamminen Anne

hallituksen jäsen

050-5773073

työ: 050-3286333

anne.lamminen@ylojarvi.fi

Heikkilä Jaana

hallituksen jäsen

työ: 044-4860673

0440-775383

jaana.heikkila@ylojarvi.fi

Mattila Jyrki

hallituksen jäsen

050-3286061

jyrki.mattila@ylojarvi.fi

Nieminen Heidi

hallituksen varajäsen

045-1344032

heidi.nieminen@ylojarvi.fi

heidi.nieminen@gmail.com

 

 

Talasmäki Johanna

hallituksen jäsen

050-4371216

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Tiikkaja Liisa

hallituksen jäsen

työ: 041-7306208

040-7247585

liisa.tiikkaja@ylojarvi.fi

liisa.tiikkaja@kolumbus.fi

Viitanen Jaana

taloudenhoitaja,

hallituksen varajäsen

044-3838344

työ: 040-1331486

jaana.viitanen@ylojarvi.fi

Palonen             sihteeri                         työ: 050- minna.palonen@ylojarvi.fi

Minna                                                      3904676

 

 

    
    
    
    
    

Ylöjärven JHL ry. 270
johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Julkisten Hyvinvointialojen Liitto JHL www.jhl.fi

Ylöjärven Kaupunki www.ylojarvi.fi