Hallituksen ja luottamusmiesten yhteystiedot

YLÖJÄRVEN JHL RY. 270

HALLITUKSEN JÄSENTEN JA LUOTTAMUSMIESTEN YHTEYSTIEDOT V.2020:

Ylöjärven JHL 270, sähköposti:    johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

JHL 270 kotisivut:                        http://jhl270.jhlyhdistys.fi

Julkisten ja hyvinvointialojen liitto JHL:   www.jhl.fi

 

 

  Luottamusmiehet

 

Talasmäki Johanna

Pääluottamusmies

050-5347973

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Heidi Nieminen

Siivoojien ja

laitosapulaisten ltm

Varapääluottamusmies

045-1344032

heidi.nieminen@ylojarvi.fi

heidi.nieminen@gmail.com

Laura Kovanen

Siivoojien ja

laitosapulaisten varaltm

045-8469288

laura-kaisa.kovanen@ylojarvi.fi

laurakkovanen@gmail.com

Elisa Niemelä   

Ylöjärven srk ltm

työ: 044-7868092

044-5298133

elisa.h.niemela@evl.fi

Johanna Talasmäki

Koulunkäynninohjaajien ltm

työ: 050-5347973

050-4104002

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Jari Heinilä

Tuntipalkkaiset työntekijät ltm

050-4052418

työ: 0500-701268

heinila@luukku.com

Lauri Hiltunen

Ylöjärven Vesi Oy ltm

040-5186128

lauri.hiltunen@ylojarvi.fi

Talasmäki Johanna

Perhepäivähoidon ltm

työ: 050-5347973

050-4104002

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Liisa Tiikkaja

Päivähoidon ja

ruokahuollon ltm

työ 050-4371373

040-7247585

liisa.tiikkaja@ylojarvi.fi

liisa.tiikkaja@kolumbus.fi

    
    

 

 

Hallituksen jäsenet ja varajäsenet

 

 

 

 

Järvinen Kaija

puheenjohtaja

050-9129045

työ: 040-1331419

jarvinen.kaijak@gmail.com

(kaija.jarvinen@ylojarvi.fi)

Heinilä Jari

hallituksen varajäsen

050-4052418

työ: 0500-701268

heinila@luukku.com

Kovanen Laura

hallituksen jäsen, varapuheenjohtaja

045-8469288

laura-kaisa.kovanen@ylojarvi.fi

laurakkovanen@gmail.com

Kuisma Pekka

hallituksen jäsen

040-5118212

työ: 050-3375817

pekka.kuisma222@gmail.com

pekka.kuisma@ylojarvi.fi 

Lamminen Anne

hallituksen jäsen

050-5773073

työ: 050-3286333

anne.lamminen@ylojarvi.fi

Mattila Jyrki

hallituksen jäsen

050-3286061

jyrki.mattila@ylojarvi.fi

Moisio Eija

hallituksen jäsen

työ: 040-1331446

eija.moisio@ylojarvi.fi

Nieminen Heidi

hallituksen varajäsen

045-1344032

heidi.nieminen@ylojarvi.fi

heidi.nieminen@gmail.com

Nikula Sirpa

hallituksen jäsen

040-7483686

s.nikula7@gmail.com

Ilomäki Wiivi

hallituksen jäsen,

sihteeri, ATK-vastaava

040-5779482

wiivi.jhl@hotmail.com

Taipalus Heli

hallituksen jäsen

050-4105077

heli.taipalus@ylojarvi.fi

heli.taipalus73@gmail.com

Talasmäki Johanna

hallituksen jäsen

050-4371216

johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Tiikkaja Liisa

hallituksen jäsen

työ: 050-4371373

040-7247585

liisa.tiikkaja@ylojarvi.fi

liisa.tiikkaja@kolumbus.fi

Viitanen Jaana

taloudenhoitaja,

hallituksen varajäsen

044-3838344

työ: 040-1331486

jaana.viitanen@ylojarvi.fi

 

   
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    
    

Ylöjärven JHL ry. 270
johanna.talasmaki@ylojarvi.fi

Julkisten Hyvinvointialojen Liitto JHL www.jhl.fi

Ylöjärven Kaupunki www.ylojarvi.fi